Vydejte se během Mattoni FreeRun Roadshow na ověřené a oblíbené trasy po celé republice. Prožijte podzim v pohybu, s fajn lidmi a objevte v sobě vášeň pro běhání.

Přijďte s námi ve čtvrtek 8. 10. od 17:00 hodin slavnostně otevřít běžeckou trasu Mattoni FreeRun v Ostravě!

Běhat půjdeme v Komenského sadech.

SOUTĚŽ DENÍKU

Pojďte si zaběhat s regionálním Deníkem na podzimní běžeckou roadshow MATTONI FREERUN a ještě vyhrajte luxusní osušku.Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Které známé osobnosti jsou tvářemi projektu MattoniFreeRun?
A) Vojtěch Bernadský a Lída Formanová
B) Vojtěch Dyk
C) Karel Gott

Správné odpovědi zasílejte na adresu soutez@denik.cz od 7.10. do 8.10.2015. Vyhrávají 3 soutěžící. 

Využijte otevřených tréninků ve vašem regionu!

Všichni ve vašem okolí propadli běhání a vy se stále odhodláváte nebo vás odrazuje to, že nemáte s kým vyběhnout?

O projektu:Mattoni FreeRun je společný projekt Mattoni a RunCzech, jeho cílem je vzbudit v lidech vášeň pro běh, propojit zkušenější běžce s těmi, kteří kouzlo běhání teprve objevují. Projekt využívá 21 oblíbených běžeckých tratí ve větších městech České republiky. Na nich probíhají pod vedením zkušených koučů pravidelné tréninky. Vzájemnou komunikaci běžců usnadňuje aplikace RunCzech či facebooková stránka Mattoni FreeRun. Více na freeruns.cz.

Proměňte vaše nesmělé začátky v pravidelné tréninky, na něž se budete těšit a odcházet z nich pokojení a nabuzení dobrou náladou. Využijte otevřených tréninků ve vašem regionu!

Účast je zdarma. Stačí najít událost na Facebooku, vzít telefon, stáhnout RunCzech aplikaci a dorazit na start. Běžce čeká pitný režim, tematický dárek a v neposlední řadě příjemná atmosféra a zážitky.

Na slavnostní otevření této Mattoni FreeRun trasy se přijde podívat i atletka Taťána Netoličková Kocembová, horolezec a nynější senátor Leopold Sulovský, primátor Tomáš Macura se svou náměstkyní Kateřinou Šebestovou a starostka Petra Bernfeldová.