V pondělí 16. května 2022 po půl třetí odpoledne dosud nezjištěný řidič na motocyklu v obci Krmelín na silnici I/58 jedoucí od Krmelína směrem na ostravskou Novou Bělou srazil přecházející chodkyni. Stalo se tak poblíž autobusové zastávky U lesa na přechodu pro chodce.

Motocyklista narazil svou přední částí motocyklu do levého boku těla nezletilé dívky a ta upadla na vozovku. Řidič na chvíli zastavil, ale následně z místa dopravní nehody odjel. Chodkyně utrpěla zranění a skončila v péči lékařů.

Včely se našly.
Uletěly mu včely

Dopravní policisté žádají případné svědky, kteří místem dopravní nehody v pondělí 16. května 2022 po půl třetí odpoledne projížděli a mají ve vozidle umístěnou kameru, na které by mohla být nehoda zaznamenána, aby tento záznam poskytli policii. Taktéž policisté uvítají svědectví projíždějících řidičů či případných kolemjdoucích, kteří nehodu viděli, a mohli by policistům poskytnout informace vedoucí ke ztotožnění řidiče motocyklu a objasnění průběhu této dopravní nehody.

Občané mohou své informace sdělit přímo policistům dopravního inspektorátu Frýdek-Místek na telefonní číslo 974 732 259 nebo 606 066 204, případně na bezplatnou telefonní linku 158.