Kriminalisté 6. oddělení obecné kriminality Ostrava prověřují okolnosti úmrtí 50letého muže, který byl objeven na chodníku za domem v ulici Mírová 96/32 v Ostravě-Vítkovicích bez známek života. Došlo k tomu dne 17. dubna letošního roku.

„Oznámení o úmrtí jsme přijali kolem třetí hodiny ranní od ženy, která venčila psy. Ta také uvedla, že zemřelého viděla předchozí večer opět při venčení psů. Muž seděl ve výklenku v dané ulici, oblečen byl do šedé bundy či svetru. Jen o několik hodin později ho však žena našla o kousek dál již mrtvého," sdělila k případu Eva Michalíková za moravskoslezskou policii.

Muž se po změně obhájce ke všemu přiznal.
VIDEO: Nečekaný zvrat v případu pobodané těhotné ženy z Ostravy a skoku z okna

Následným šetřením policisté zjistili, že se jedná o muže slovenské národnosti, který se pohyboval napříč Českou republikou. Jeho pohyb byl většinou zaevidován bez přítomností dalších osob. Kriminalisté rovněž disponují informacemi, že zemřelý muž na uvedené adrese před domem popíjel víno ze zelené plastové lahve, byl velmi plačtivý a hlasitě kašlal.

Stíny v mlze II, 3. díl, na snímku skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Stíny v mlze z Ostravska brázdí kraj. Tentokrát zamíří k můstkům do Frenštátu

„Kriminalisté nyní zjišťují veškeré skutečnosti, které samotnému úmrtí předcházely. Proto se obracíme na možné svědky, kteří mohli zaznamenat jakékoliv jednání před samotným skonáním, aby své poznatky oznámili na linku 158. Každá informace nám může pomoci objasnit okolnosti úmrtí. Prozatím však nemáme indicie, že by se na smrti podílela cizí osoba," řekla dále mluvčí Eva Michalíková.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Michaela Jančíková: Lidé se bojí, že se jim budu automaticky dívat na nehty

Zdroj: Deník/Kateřina Součková