Deník již o výstavbě centra informoval. Jak jsme psali, v areálu chce svou pobočku otevřít mimo jiné řetězec Lidl, což potvrdili i zástupci firmy. „V letošním roce plánujeme otevřít v Ostravě jednu prodejnu, a to v ulici K Lávce,“ uvedl tiskový mluvčí společnosti Tomáš Myler.

Deník zjišťoval, na jaké další obchody a provozovny se zákazníci mohou těšit.

Diskont, jídlo i zoo

Zastoupení zde bude mít například Pepco nabízející potřeby pro domácnost a rodinu. Další prostory obsadí elektroprodejna Planeo. Zajímavostí se určitě stane diskontní řetězec Action, která má již dva tisíce obchodů v deseti zemích. V nabídce má nejrůznější druhy běžného i netradičního zboží.

Na své si přijdou i milovníci masných výrobků, pro které otevře svou pobočku Maso Makovec. Chybět nebudou ani Teta drogerie či Moje lékárna. Objeví se i řetězec Banquet s výrobky do kuchyně a jídelny.

Zajímavostí je, že Banquet má obchody i ve třech dalších ostravských nákupních střediscích, a to ve Forum Nová Karolina, Géčku a také nedaleké Outlet Areně Moravia v Ostravě-Přívoze. Milovníkům zvířat je určena prodejna Super zoo s chovatelskými potřebami pro domácí zvířata.

Pamlsky a občerstvení zajistí Cukrárna Sladké Tajemství a Asijské bistro Ha Long.

Služby pro řidiče

Na své si přijdou i řidiči, kteří zde najdou Auto Kelly. Motoristům bude k dispozici i myčka. V areálu nákupního střediska zaparkuje až tři sta aut. V dosahu několika stovek metrů jsou hned tři čerpací stanice. Do areálu se dá pohodlně dojet i městskou hromadnou dopravou.

K tématu

Jaké obchody a provozovny budou v nákupním centru v Ostravě-Přívoze?

Cukrárna Sladké Tajemství
Asijské bistro Ha Long
Super zoo – chovatelské potřeby pro domácí zvířata
Pepco - potřeby pro domácnost a celou rodinu
Teta drogerie– drogistické zboží
Maso Makovec ­ maso, uzeniny
Moje lékárna – léky, doplňky
Lidl – potraviny a spotřební zboží
Planeo – elektrozboží
Banquet ­ výrobky do kuchyně a jídelny
Action - diskontní obchod
Auto Kelly – autodíly, autodoplňky, autopotřeby