Tak to vypadalo dnes od dopoledne v Géčku, což je přístavba u stávajícího Globusu ve Spojovací ulici mezi Porubou a Plesnou. Kromě velké prodejny zahradnické techniky zde otevřeli obchody s elektronikou, oblečením, módními doplňky, sportovními potřebami, hračkami, botami, koženým zbožím, knihami…

Kromě kavárny je zde i směnárna, trafika, chovatelské potřeby, fast food, manikůra či sexshop (sice hned u vstupu, avšak docela diskrétní).

„V této chvíli máme obsazeno pětaosmdesát procent prodejních ploch?“ uvedli v Géčku.

Jediné letos v tuzemsku otevřené nákupní centrum též na svém webu zveřejnilo nabídku volných pracovních míst ve zdejších provozovnách; prodavače poptává mj. i zmíněný obchůdek s erotickými pomůckami…

A zajímavost: Do volných prostor v Géčku umístili velkoplošné fotografie z Ostravy. 

Nové nákupní centrum Géčko u Globusu v Ostravě.

Mountfield otevřel v porubském Géčku svou druhou prodejnu

Oblastní ředitel Mountfieldu Jakub Měkýš v rozhovoru pro Deník uvedl: Zákazníky nové prodejny čeká komfortní nakupování
Mountfield v Ostravě otevírá již svoji druhou prodejnu. Nachází se v obchodním centru Géčko v Ostravě-Plesné a je přímo napojena na Opavskou ulici. Nahradí původní prodejnu v Hlučíně, která již nevyhovovala moderním trendům kvalitního nakupování.

„Již od roku 2016 Mountfield modernizuje všechny své stávající prodejny a některé v rámci modernizace stěhuje do atraktivnějších obchodních lokalit. A to je přesně případ této nové prodejny,“ říká oblastní ředitel Mountfieldu Jakub Měkýš.

Hlučínský Mountfield byl ale svého času na špici ze všech prodejen firmy, pokud šlo o tržby i počet realizovaných servisních zakázek…
To je pravda, ale její čas se jednoduše naplnil, a tak padlo rozhodnutí najít v ostravském regionu novou lokalitu. Je to i z důvodu velkého zájmu zákazníků z ostravského a opavského regionu o náš sortiment a služby, kterému jsme chtěli vyjít vstříc.

Co zajímavého na zákazníky čeká?

Tak především krásný interiér s velkou prodejní plochou, která umožní skutečně komfortní nakupování. Najdou zde maximálně široký sortiment zahradní techniky, zahradního nábytku a grilů, který je přehledně vystaven. Kromě toho prodejna disponuje i samoobslužnou částí, kde prodáváme sezonní zboží, jako je bazénová chemie, krmivo pro psy a kočky, oleje do sekaček a další zboží, které nevyžaduje kvalifikovanou pomoc prodejního technika.

Nákup se tak urychlí. A pomyslnou třešničkou na dortu bude zcela určitě zabudovaný interiérový luxusní bazén Mercury s velkým výběrem doplňků a příslušenství, což ulehčí zákazníkům jejich volbu v případě nákupu bazénu. Za zmínku určitě stojí velké prostory servisu i s přijímací místností. A v neposlední řadě během slavnostního otevření od čtvrtka až do neděle budou moci zákazníci nakupovat veškerý sortiment za poloviční ceny.

Máte nějakou novinku v podzimním sortimentu?

Tou první jsou elektrická kola, která začneme prodávat začátkem listopadu. Nabídka bude nejen široká, ale také velmi kvalitní a za velmi příznivé ceny. Kromě prodeje nabídneme i servis těchto kol. A tradiční prodej vánočních kavkazských jedlí doplní obrovská nabídka vánočních dekorací exteriérových i interiérových.

Bude dokonce možné vybírat z několika vánočních designových stylů: z tradičního, ledového, severského a moderního. Podzimní nabídku ještě doplní zajímavé novinky v infrasaunách a saunách, takže věřím, že zákazníky uspokojíme a že do nové prodejny budou chodit rádi nakupovat.

Nové nákupní centrum Géčko u Globusu v Ostravě.

Nové prodejní centrum Mountfield se otevírá právě dnes. Celková plocha je 1734 metrů čtverečních, prodejna zákazníkům nabídne větší prodejní plochy s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci, větší skladové prostory a v neposlední řadě i snazší dostupnost z hlavního silničního tahu na Opavu. K dispozici je nejen velké a komfortní parkoviště centra GÉČKO, přímo před vstupem do prodejny je pak dalších 17 parkovacích míst. „V ostravském regionu vnímáme velký zájem o náš sortiment, proto tedy otvíráme již druhou prodejnu v Ostravě a věřím, že zákazníky uspokojí,“ říká předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová. Během slavnostního otevření prodejny kromě možnosti zakoupit veškerý sortiment za polovinu ceny dostane jako poděkování prvních 300 zákazníků zdarma láhev exkluzivního vína.