Oblíbená anketa Deníku o nejkrásnější vánoční strom kraje je u konce. Čtenáři rozhodli. Titul letos putuje do Dvorců. Právě zde mají podle počtu hlasů největšího fešáka. Fanoušci ho podpořili úctyhodnými 36625 hlasy - což je téměř polovina všech hlasů v anketě!

Nutno dodat, že již podruhé tak titul získává okres Bruntál. Historicky prvním nejkrásnějším stromem Moravskoslezského kraje se totiž loni (v prvním ročníku celokrajské ankety Deníku) stal právě strom z Bruntálu.

Dvorcům na záda dýchal Rýmařov

Okres Bruntál také letos, dá se říct, anketu Deníku doslova "opanoval". Všechny tři pozice na "bedně" totiž patří místním zástupcům. Kandidáti bruntálského okresu se umístili i na druhém a třetím místě.

Rýmařov.Rýmařov.Zdroj: Deník/Fidel Kuba

Druhé skončilo město Rýmařov (snímek výše) s téměř 30 tisíci hlasy (29160). Třetí příčku z padesátky kandidátů vybojoval Horní Benešov (snímek níže) s 3241 hlasy.

Horní Benešov.Horní Benešov.Zdroj: Deník/Fidel Kuba

Jak uspěly další stromy v anketě Deníku se můžete podívat zde.

K TÉMATU
Redaktoři Deníku v první polovině měsíce nafotili vánoční stromy v našem kraji a na výzvu Deníku se přihlásila i jiná města a obce. Všechny přihlášené kandidáty si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii výše (stromy jsou seřazeny abecedně podle místa, kde se nachází). Hlasovat pro svého favorita pak mohli čtenáři Deníku od 16. do 27 prosince 2021, a to na všech webech Deníku v Moravskoslezském kraji. Dát hlas svému favoritovi mohli i opakovaně, a to z jedné IP adresy vždy po půl hodině. Hlasování bylo ukončeno dnes, v pondělí 27. prosince 2021 ve 12 hodin.

*Soutěž podléhá pravidlům soutěží pořádaných VLTAVA LABE MEDIA a.s., která najdete zde.