Z dosud zjištěných informací a vyhodnocených kamerových záznamů vyplývá, že pachatel (či pachatelé) po rozbití skleněné výplně dveří vnikli do vnitřních prostor prodejny s elektronikou v Ostravě-Zábřehu, odkud odcizili zboží za více než 10 tisíc korun. Mezi odcizené věci patřily například mobilní telefony či notebooky.

Den otevřených dveří pro rodiny zaměstnanců ve společnost Vítkovice Steel, 1. května 2024, Ostrava. Válcování na provoze Kvarto, který nese název podle toho, že válcovací stolici tvoří 4 obří válce.
Na Svátek práce do zaměstnání? Vítkovice Steel slaví prací

„Policisté v souvislosti s prověřováním tohoto činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osob, které by mohly přispět k objasnění uvedeného skutku. Jakoukoli informaci, která by mohla vést k jejich ztotožnění, volejte na tísňovou linku 158, případně ji sdělte na nejbližší policejní služebně. Také se obracíme na samotného muže a ženu, aby se případně sami dostavili na obvodní oddělení Ostrava-Zábřeh, ulice Čujkovova 2775/46A," sdělila za policii mluvčí Eva Michalíková.