"Když Jarek Nohavica v září natáčel video o přesunutí velkých koncertů, mysleli jsme si, že další videa budeme natáčet už jen na koncertech. Připravit takové koncerty není jednoduché a věřte nám, že všichni, kteří na tom už mnoho měsíců pracují, dělají co mohou. Bohužel přetrvávající situace s sebou stále přináší mnoho otazníků i vykřičníků," komentoval změnu termínu spolupracovník Jarka Nohavici Tomáš Linhart.

Fanoušci Baníku v Olomouci. Co se podpory klubu týká, patří modrobílá síla fanoušků Baníku dlouhodobě k těm nejlepším v republice. Jsou pověstní i svou kreativitou v případě tvorby choreografií.
Modrobílá síla Baníku je zpět! Podívejte se, jak kreativní umí být fans Ostravy

Květnové termíny se přesouvají o rok – na květen 2022 (přesné termíny najdete v tabulce níže). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, proto radí dobře si je uložit. "Věříme, že do té doby se už začneme potkávat na jiných koncertech, kde si všechno vyzkoušíme. Moc se na těšíme," dodal Linhart.

A co k tomu říká samotný Jarek? Podívejte se na video:

Zdroj: Youtube

Jarek u Karla

Další novinkou je povídání Jarka Nohavici s Karlem Šípem. Divadla jsou pro diváky zatím pořád uzavřená, ale natočit v prázdném hledišti Divadla Semafor rozhovor dvou lidí lze. Takřka hodinový rozhovor můžete v premiéře vidět v sobotu 1. května na ČT2 od 21.20 hodin - upoutávku najdete na stránkách České televize zde.

Všechny zakoupené vstupenky opět zůstávají v platnosti na nové termíny a není třeba je vyměňovat. Platí následovně:
Vstupenky z 1. 5. 2020 Gong Ostrava - platí na nový termín 10. 5. 2022
Vstupenky z 2. 5. 2020 Gong Ostrava - platí na nový termín 11. 5. 2022
Vstupenky z 4. 5. 2020 O2 Universum Praha - platí na nový termín 13. 5. 2022
Vstupenky z 5. 5. 2020 O2 Universum Praha - platí na nový termín 14. 5. 2022
Vstupenky z 6. 5. 2020 SH UP Olomouc - platí na nový termín 12. 5. 2022

Prodej vstupenek na nový termín pokračuje v síti Ticketmaster a Ticketstream. 

Zdroj: Nohavica.cz