Už v pátek Deník upozorňoval čtyři akce konající se ve stejný den - v sobotu 16. února - v blízkosti v blízkosti Ostravar Arény, které mělo podle našich odhadů navštívit dohromady přes dvacet tisíc lidí - více zde.

Kterou z víkendových událostí v našem výběru považujete za nejvydařenější? Hlasujte v naší anketě pod článkem!

Jarní domácí premiéra Baníku

Fotbalistům Baníku před téměř 11 tisíci diváky vyšla domácí jarní premiéra na výbornou - zdolali Liberec 2:1, když se o góly postarali kapitán Milan Baroš a střídající Dame Diop - více zde.

Vyprodaná Sněhurka

Příběh o Sněhurce se dočkal už celé řady zpracování - v sobotu fanoušci této pohádky v Ostravar Aréně viděli i muzikálové zpracování na ledě. Bouřlivý aplaus patřil nejen režisérovi Jaroslavu Moravčíkovi, autorovi hudby Vašo Patejdlovi, ale také všem účinkujícím krasobruslařům v čele s Tomášem Vernerem - více zde.

Zaplněná Karolina - pozvánka na MMA

Přesně za měsíc se vrátí do Ostravy show organizace Oktagon MMA. Stejně jako loni mu předcházel Oktagon Day. „V této chvíli je prodáno osm tisíc lístků, kapacita haly je jedenáct a půl,“ informoval na začátku sobotního programu v OC Nová Karolina promotér a komentátor Ondřej Novotný, který pak postupně přivítal většinu aktérů dvanácti zápasů - více zde

Masopust na hradě

Ve švech praskal například také Slezskoostravský hrad, kde v sobotu zavládlo pravé masopustní veselí - více zde. 

Jaro zabouchalo na dveře

Typické jarní počasí zavládlo o víkendu v celém Moravskoslezském kraji. Teploty se místy přehouply i přes patnáctistupňovou hranici a nadprůměrné by měly být i následující čtyři týdny - více zde.