Nestárnoucí legenda Olympic a Inekafe ze Slovenska budou ozdobou letošního MichalFestu v Ostravě-Michálkovicích. Jen u nich ale nezůstane. Pod těžní věží jedinečného industriálního areálu bývalého Dolu Michal si návštěvníci užijí hlavně pohodu a skvělou muziku. Sobota je velmi lákavá.

„MichalFest je podle mě nejpohodovější festival, který člověk u nás může zažít. Skvělá hudba, příjemná atmosféra, krásné industriální prostředí. Je to akce pro celé rodiny. Ve spolupráci s centrem volného času bude připraveno několik stanovišť s aktivitami pro děti, budou i skákací atrakce, takže rodiče mohou s sebou vzít i své ratolesti. Budou mít příležitost se do sytosti vybláznit," zve všechny starosta Michálkovic Martin Juroška.

Skvělá hudba, pohoda, krásné počasí. To vše by v sobotu měli mít pod těžní Dolu Michal zajištěno. K dobré zábavě a festivalovému veselí ale samozřejmě patří i dobré jídlo a pití. Pro většinu jistě neodmyslitelně pěnivý zlatavý mok. I ceny piva by měly být pro návštěvníky příjemné - MichalFest je přece hlavně o pohodě.

Za kolik se bude čepovat?

Na čepu bude na stáncích pivo Ostravar ve variantách Mustang a Ostravar 10. Jedenáctka Mustang stojí 46 korun, desítka 44 korun. Samozřejmě půllitr. Kdo nechce pít alkohol, může se osvěžit nealkoholickým Staropramenem Cool Grep za 46 korun. Potěší určitě i čepovaná malinovka za 44 korun. Nabídku zmíněných čepovaných nápojů rozšíří i bohatý přehled lahvového či plechovkového nealkoholického i alkoholického pití.

MichalFest 2024 – sobota 15. června

Pohodový multižánrový festival odehrávající se v nádherném industriálním areálu Dolu Michal v Ostravě-Michálkovicích.

Program

11.00 – Goodwill
12.10 – Pokáč
13.20 – Martyho banda
14.20 – P.E.T.R.
15.20 – Maniac
16.20 – Věra Martinová
17.30 – Lyrre (POL)
18.40 – Zdob si zdub (MDA)
19.50 – Medial Banana (SVK)
21.00 – Olympic
22.10 – Laura a její tygři
23.20 – Inekafe (SVK)
0.30 – Felix Teleke

Vstupenky

- v předprodeji 350 Kč
- pro děti do 15 let (pouze v doprovodu dospělé osoby): 100 Kč
- studenti (s platnou kartou ISIC): 200 Kč
- senior / ZTTP / ISIS: 200 Kč
- rodinná vstupenka 2+1 dítě: 600 Kč
- rodinná vstupenka: 2+2 děti: 700 Kč

Děti do 7 let mají vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma

Návštěvníci z celého Česka

„Návštěvníci u nás můžou zažít skutečně všechno. Kromě výborné hudby, dobrého jídla a pití také navštíví unikátní prostory bývalého Dolu Michal. Jedinečné řetízkové koupelny i technicky zajímavou strojovnu a další industriální památky,“ popisuje Martin Juroška.

Poprvé se MichalFest konal v roce 2015 a rychle si vydobyl skvělou pověst. Stal se oblíbeným hudebním podnikem nejen pro místní. „Tenhle festival není jen pro obyvatele Michálkovic a města Ostravy. Pravidelně vítáme návštěvníky z širokého okolí. Já sám mám známého, který k nám jezdí s přáteli z Pardubic a vždy říká, že MichalFest je akcí, na které nikdy neví, co zažije, ale pokaždé je maximálně spokojený,“ dodává Juroška.