Primátoři, starostové a radní sice nemohou „na prázdniny“ na celé dva měsíce, ale letos na podzim budou mít za sebou první rok současného volebního období. A i proto jejich vysvědčení může napovědět, zda si vedou dobře nebo špatně.

Pravda, situace v Ostravě je trochu jiná, než v ostatních krajských a okresních městech. Po událostech z období prezidentských voleb došlo v Ostravě k převratu a k většinové obměně radních včetně primátora, kdy Tomáše Macuru (ANO, nyní Jdeto!!!) nahradil Jan Dohnal (ODS). Přesto jsme moravskoslezskou metropoli z velkého hodnocení nemohli vynechat. Výsledná známka tak bude odrážet vlastně práci dvojího vedení Ostravy - historii celé kauzy najdete zde.

A protože Deník není samozvaným soudcem, rozhodl se, že dá slovo občanům. Jak jste od voleb zatím byli spokojeni s vedením Ostravy? Jde nám konkrétně o čtyři oblasti života - hlavní "předměty". Konkrétně o spokojenost s bydlením, bezpečností, dopravou a sportovním vyžitím ve městě. Známkovat můžete stejně jako ve škole – tedy od jedničky po pětku - v anketách na této stránce níže.

Hodnotit můžete až do konce týdne, tedy do neděle 25. června do půlnoci, a to z jedné IP adresy vždy jednou za 24 hodin.

HLASUJTE:


Nahrává se anketa ...

Nahrává se anketa ...

Nahrává se anketa ...

Nahrává se anketa ...