Už s předstihem organizátoři z Černé louky zveřejnili, že při slavnostním rozsvícení vánočního stromu, které proběhne v sobotu 25. listopadu od 17 hodin, zahraje kapela Buty. Vystoupí po slavnostním rozsvícení, a to od 19 hodin. A co dál?

Hned následující neděli 26. listopadu vystoupí rapper 7krát3, držitel Ceny Anděl z roku 2021 v kategorii sólový zpěvák. O týden později, o první adventní neděli 3. prosince, se mohou návštěvníci na Masarykově náměstí těšit na Dana Bártu s Illustratosphere.

Vánoční trhy na Masarykově náměstí v Ostravě a nová podoba vratného kelímku.
Vánoce v Ostravě: hvězda, bezbariérové ruské kolo i vratné kelímky. Líbí se vám?

V neděli 10. prosince na zpěvačku Pam Rabbit a třetí adventní neděli 17. prosince na dvojici slovenských dýdžejů Malalata. O poslední a hlavní hudební vystoupení Ostravských Vánoc se v sobotu 23. prosince postará Kateřina Marie Tichá s kapelou Bandjeez.


Nahrává se anketa ...

„V rámci propracované dramaturgie se snažíme postupně vyhovět všem návštěvníkům Ostravských Vánoc. Také letos proto nabídneme na Hlavní scéně program téměř každý den – od úterý do neděle, a v nabídce zohledníme všechny věkové kategorie i hudební vkus návštěvníků,“ řekla k výběru dýdžejů či rappera Miriam Lehocká, obchodní ředitelka Černé louky a vedoucí realizačního týmu Ostravských Vánoc.

Vánoční trhy na Masarykově náměstí v Ostravě.
Vánoční trhy v Ostravě budou pestré, město na nich šetřit nebude

Všechna hlavní nedělní hudební vystoupení začnou v 18 hodin, čas vystoupení Marie Anny Tiché bude upřesněn. Více Deník o Ostravských Vánocích informoval zde.

K TÉMATU
Hlavní hudební vystoupení Ostravských Vánoc na Masarykově náměstí

SO 25.11. v 19.00: Buty
NE 26.11. v 18.00: 7krát3
NE 3.12. v 18.00: Dan Bárta s Illustratosphere
NE 10.12. v 18.00: Pam Rabbit
NE 17.12. v 18.00: Malalata
SO 23.12. (čas bude upřesněn): Kateřina Marie Tichá s Bandjeez