Ono místo se nachází za Konzulátem Polské republiky a v euforii lze přehlédnout značku Zákaz zastavení s dodatkovou tabulí: MIMO VOZIDLA GENERÁLNÍHO KONZULÁTU PR A POLICIE ČR.

Ilustrační foto.
Radnice na Karvinsku předplatila pro všechny mytí aut zdarma, cesty jsou špinavé

Místo pravidelně kontroluje městská policie, která bez milosti rozdává botičky. Ve čtvrtek se jedna objevila na bílé dodávce. Hlídka dala za přední stěrače i na boční okénko u řidiče dostatečně viditelné oznámení s instrukcemi, jak postupovat. Sotva hlídka odjela, na místo za dodávkou zaparkovalo bílé osobní vozidlo.

Najít v Sadové ulici volné místo, je téměř nemožné.Najít v Sadové ulici volné místo, je téměř nemožné.Zdroj: Deník/Jaroslav Perdoch

Evidentně šťastná žena zabouchla dveře a vydala se směrem k magistrátu. Jako nebezpečí jí hrozí, zřejmě netušila. Ve vyhrazené zóně stála i další dvě vozidla.

Provoz v Hlučínské ulici a navazující Sokolské třídě v Ostravě-Přívoze byl v pondělí 15. listopadu 2021 částečně obnoven.
Brány pekla v Ostravě-Přívoze se zavírají. Zatím ale jen částečně, podívejte se

Jak se Deník přesvědčil, obě měla za předním sklem potřebná povolení ke stání. Řidiče dodávky přijde špatné zaparkování na 600 korun. Přesně tolik činí manipulační botičkový poplatek.