Na vlastní oči totiž viděli, jak se po ulici procházejí tři sloni. Odpověď na jejich otázku je takováto – žádný přelud, žádný útěk, sloni jsou atrakcí Cirkusu Humberto, který své šapitó zrovna postavil naproti porubského Intersparu.

„Vždycky, když přijedeme do města, tak takhle slony provedeme ulicemi. Jednak je to pro ně procházka a jednak pro nás reklama. Plakáty už dnes nikdo nečte," vysvětlil před měsícem Deníku Hynek Navrátil, zástupce principála cirkusu.

Na počátku srpna se totiž stejní sloni procházeli ulicemi Ostravy-Zábřehu, kde mělo tehdy Humberto své stanoviště - více zde: Sloni indičtí se procházeli po silnici v Ostravě-Zábřehu. Proč?

Stali jste se také svědky sloní procházky? A podařilo se vám je vyfotit? Pošlete nám svůj "úlovek" ke zveřejnění ve fotogalerii na webu na e-mailovou adresu bronislava.supikova@denik.cz.

Třeba se nám opět podaří dát dohromady podobně povedenou fotogalerii jako v případě duhy nad festivalem Colours of Ostrava. Vzpomínáte? - více zde: Obrazem: Duha nad Colours a Ostravou objektivem čtenářů