Dosud neznámý muž je policisty obvodního oddělení Ostrava-Vítkovice prověřován kvůli okolnosti trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví.

Agresivní řidič napadl muže v Ostravě-Zábřehu. Policie po něm pátrá.Agresivní řidič napadl muže v Ostravě-Zábřehu. Policie po něm pátrá.Zdroj: se souhlasem PČR

„Na základě zjištěných informací, kterými doposud disponujeme, měl zatím neustanovený pachatel přijet černým vozidlem značky BMW (neznáme registrační značku) a zaparkovat v ulici Jugoslávská v Ostravě-Zábřehu. Následně vystoupil z auta a plivl na vozidlo stojící vedle. Jeho řidičem byl neznámý muž upozorněn, aby zanechal svého jednání, jenže reakce byla nečekaná a přesně opačná. Pachatel zaútočil na muže opakovanými údery a kopy, přičemž mu způsobil zranění, které si vyžádalo hospitalizaci a předpokládaná doba léčení je delší než 7 dní," uvedla k případu Eva Michalíková za moravskoslezské policisty.

Smažený sýr -klasika v Ostravě.
VIDEO: Vybrali jsme TOP 5 smažených sýrů v Ostravě

Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže v černé bundě, který by mohl přispět k objasnění popsaného napadení.

Monitorovací středisko Městské policie Ostrava (MPO) na Integrovaném bezpečnostním centru (IBC), 24. února 2020 v Ostravě.
VIDEO: Pod rouškou tmy kradli hliníkové odlitky ve firmě v Kunčičkách

„Jakoukoli informaci, která by mohla vést k jeho ztotožnění, volejte na tísňovou linku 158, případně ji sdělte na nejbližší policejní služebně. Také se obracíme na samotného muže, aby se případně sám dostavil na policejní oddělení Ostrava-Vítkovice, ulice Mečnikovova 4," dodala na závěr Eva Michalíková.