Deník v sobotu 9. ledna navštívil Pustevny v Beskydech, během odpoledne tak přineseme exkluzivní reportáž a fotogalerii z místa. A jak to tam vypadá nyní?

"V neděli 10.1.2021 bude ve spolupráci dopravní policie, vedení obce a naší hasičské jednotky pokračovat regulace vjezdu do mohelnického údolí obce Krásná (směr Visalaje)! Žádáme turisty, kteří musí nutně(?) (zvažte!!) vyrazit do přírody, aby využili hromadné autobusové dopravy," oznámila při sobotním náporu turistů z celého kraje na své sociální sítě například obec Krásná, která leží pod Lysou horou. "Husto" bylo po turistické a dopravní stránce během soboty také v jiných místech moravskoslezských hor. 

Muž odmítl, že by vandalovi, který skákal po kapotě auta, zlomil ruku.
Výtržníci skákali v Ostravě po autě a ničili ho. Teď soudí muže, který zasáhl

"Parkoviště na Pustevnách je zcela zaplněno vozidly návštěvníků. Z toho důvodu je přístupová komunikace na Pustevny z obce Prostřední Bečva uzavřena. Žádáme řidiče, aby dbali pokynů přítomných policistů," oznámila policie na svém tweetu v sobotu po poledni.

Vzápětí začaly přibývat podobná hlášení také z dalších horských středisek v kraji. "Hvězda, parkoviště směrem na Praděd zaplněné. Policisté usměrňují dopravu," zní zpráva, která se objevila v sobotu po 13. hodině. 

Parkoviště Hvězda směrem na Praděd, sobota 9. ledna odpoledne.Zdroj: twitter.com/Policie ČR

"Policisté usměrňují dopravu v obci Krasná směr Visaláje na Frýdecko-Místecku. Dbejte pokynů policistů a zvažte návštěvu horských oblastí," zní další aktuální hlášení policie.