OSTRAVSKO

Anna Musialová (81) – Ostrava-Poruba
Ing. Vladimír Vlasák (90) – Moravská Ostrava
Františka Fuksová (86) – Ostrava-Muglinov
Jaroslav Klapec (87) – Ostrava-Poruba
Dana Bestová (58) – Vřesina
Matěj Janeček (89) – Ostrava-Vítkovice
Jiřina Safkovičová (72) – Slezská Ostrava
Milan Nosal (71) – Ostrava-Muglinov
Zdenka Pastrňáková (90) – Ostrava-Slezská Ostrava
MUDr. Marta Hudečková (82) – Moravská Ostrava
Jan Bravenec (28) – Ostrava-Hrabůvka
Vladimír Malina (87) – Slezská Ostrava
Květoslava Ševčíková (74) – Polanka nad Odrou
Mgr. Marie Vavrečková (81) – Velká Polom
Jan Machalka (78) – Ostrava-Hrabůvka
Jiří Oršulík (87) – Ostrava-Radvanice
Jaroslava Gřegořová (79) – Ostrava-Hrabůvka

OPAVSKO


Vilém Kozelek (83) – Chlebičov
Milan Boleslavský (75) – Josefovice
Marta Chvějová (100) – Hlučín-Darkovičky
Jaroslav Popek (80) – Hlučín-Bobrovníky
Eliška Přecechtělová (78) – Hlučín
Kristina Kubějová (63) – Kobeřice
Miroslava Barvíková (51) – Dolní Benešov-Zábřeh


KARVINSKO

Darina Tomesová (54) – Karviná-Nové Město
Erika Holubcová (93) – Český Těšín
Anna Sýkalová (88) – Orlová-Lutyně
Anna Janečková (80) – Orlová-Lutyně
Bronislav Szweda (82) – Karviná-Starý-Ráj
Lidie Rašková (78) – Český Těšín
Eva Křížová (84) – Karviná-Ráj
Christo Papavasiliu (70) – Petrovice u Karviné
Vlastimil Gajda (69) – Karviná-Nové Město
Ludmila Orságová (60) – Karviná-Ráj
Marie Drávecká (80) – Karviná-Nové Město
Karel Sedláček (88) – Karviná–Hranice
Josef Vaculík (75) – Karviná-Mizerov
Štěpánka Helisová (95) – Karviná–Ráj
Antonína Slavík Hrabovská (89) - Horní Suchá
Jaromír Horsinka (72) – Karviná–Hranice
Ján Hudec (64) – Karviná–Ráj
Josef Šamaj (63) – Karviná
Christo Papavasiliu (70) - Petrovice u Karviné
Margita Sivá (97) – Havířov-Šumbark
Jana Splesnioková (58) - Havířov-Prostřední Suchá
Jarmila Matulíková (76) – Havířov-Město
František Vrba (71) – Havířov-Město
Něhoslava Pajdlová (88) – Havířov-Šumbark
Josef Ptáček (70) – Havířov-Podlesí
Ladislav Dvořák (63) – Havířov-Podlesí
Jana Sedláčková (75) – Havířov-Podlesí
Martin Tracz (42) – Havířov-Město
Oldřich Babiš (87) - Dolní Lutyně
Josef Flek (77) – Bohumín
Viktor Bonček (52) – Bohumín
Olga Bartečková (83) – Rychvald
Alena Frajsová (69) – Rychvald
Eduard Bydlinski (82) – Bohumín
Milan Mirga (71) – Bohumín
Tadeusz Kolatek (77) – Orlová-Lutyně
Jaroslava Lassaková (77) – Bohumín
Jiří Kika (68) – Bohumín
Pavel Juřenčák (63) – Orlová-Lutyně
Danuše Suchánková (91) - Orlová-Lutyně

FRÝDECKO-MÍSTECKO


Ludmila Szlauerová (65) – Písek
Antonín Čmiel (87) - Písek
Jan Neupauer (44) – Hrádek
Helena Rathouská (58) – Dolní Lomná
František Schäfer (80) – Frýdek-Místek