OSTRAVSKO


Bedřich Lukaštík (84) – Ostrava-Poruba
Vlasta Hladká (94) – Ostrava-Dubina
Josef Havelka (89) – Ostrava-Poruba
Květoslava Bartošová (84) – Ostrava-Zábřeh
Vlasta Šimková (79) – Ostrava-Radvanice
Helga Hartmanová (82) – Ostrava-Třebovice
Václav Tobola (78) – Ostrava-Michálkovice
Stanislav Novák (66) – Ostrava-Zábřeh
Miloš Šebela (41) – Ostrava-Dubina

OPAVSKO


Jenovefa Nestrojová (90) – Velké Hoštice
Stanislava Dastigová (86) – Opava
Marie Juchelková (76) – Opava
Marie Benešlová (94) – Slavkov
Růžena Vlašánková (75) – Opava
Antonín Petřík (88) – Opava
Miroslav Pajkert (71) – Podvihov
Vladimír Prokš (70) – Opava
Hildegarda Rossípalová (95) – Benkovice
Jiřina Kuběnková (83) – Opava
Miroslav Mrázek (66) – Služovice
Ingrid Kubošková (90) – Opava
Alžběta Borunská (90) – Velké Hoštice
Drahomíra Truparová (77) – Opava
Lubomír Kremer (90) – Opava
Maria Korbelová (81) – Opava
Michael Juchelka (51) – Opava
René Klinger (46) – Opava
Květoslav Skřont (81) – Opava-Jaktař
Mgr. Václav Hulva (83) – Opava
Pavel Heisig (54) – Holasovice
Martina Škrobálková (48) – Ludgeřovice
Jan Hanzlík (71) – Kobeřice
Václav Bendík (93) – Opava
Anna Stočková (89) – Závada

KARVINSKO


Ervín Hruška (83) – Orlová
Vladimír Kollár (64) – Orlová-Lutyně
Josef Koziel (79) – Český Těšín
Bronislava Šrubařová (76) – Český Těšín
Emília Serenčéšová (88) – Karviná–Ráj
Jarmila Žebráková (92) - Karviná-Nové Město
Jindřich Pokorný (93) – Karviná–Mizerov
Oldřich Banas (71) – Karviná–Ráj
Růžena Hostačná (63) – Karviná–Ráj
Jiří Plichta (86) – Petrovice–Závada
Veronika Pekárková (82) – Karviná–Hranice
Rudolf Pawlus (82) - Karviná–Mizerov
Roman Lalinský (60) – Havířov-Město
Miroslava Palánová (72) - Havířov-Prostřední Suchá
Roman Kohut (55) – Havířov-Město
Alena Hošková (82) – Havířov-Město
Renáta Kramešová (55) – Havířov-Město
Miloslava Sztemonová (67) – Havířov-Město
Petr Jonšta (76) – Havířov-Šumbark
Bohumila Mlčochová (93) – Havířov-Město
Zdenka Odleváková (73) – Havířov-Šumbark
Růžena Kačorová (91) - Český Těšín
Bohumíra Večerková (77) – Rychvald
Rostislav Rozkydal (59) - Dolní Lutyně
Jiřina Górna (91) – Bohumín
Valerie Mirgová (53) – Bohumín
Radomír Moravec (57) – Bohumín
Ludmila Tataruchová (69) – Bohumín
Jaroslav Chromčák (77) – Ostrava-Poruba
Anna Kubicová (82) – Bohumín
Vladimír Šulek (72) – Bohumín-Záblatí
Anna Štveráková (86) – Bohumín
Miroslav Mazurek (65) – Karviná
Marta Šebestová (91) - Horní Suchá
Vladimír Kollár (64) – Orlová-Lutyně
Jaromír Fridrich (80) - Karviná-Mizerov
Evženka Skalilová (74) - Dolní Marklovice
Jaromír Nogol (70) – Český Těšín


FRÝDECKO-MÍSTECKO


Karel Škandera (65) – Frýdek-Místek
Marie Brózdová (86) – Hrádek
Josef Kohutek (80) – Písečná