OSTRAVSKO


Herbert Teuer (89) – Ostrava-Hrabůvka
Zdeněk Hoferek (66) – Ostrava-Kunčice
František Lach (84) – Ostrava-Mariánské Hory
Jozef Kohút (77) – Ostrava-Poruba
Lenka Surynková (67) – Ostrava-Poruba
Blažena Štalzerová (79) – Ostrava-Třebovice
Blanka Mezenská (59) – Ostrava-Dubina
Ján Laslop (87) – Ostrava-Hrabůvka
Eva Fořtová (72) – Ostrava-Mariánské Hory
MUDr. Jindřich Prokop (68) – Ostrava-Vítkovice
Milena Vilgusová (70) – Ostrava-Výškovice
Zdeněk Skoupý (65) – Ostrava-Poruba
Jarmila Čablíková (75) – Ostrava-Zábřeh
Alexandr Pračikov (50) – Ostrava-Radvanice
Tereza Peterová (23) – Moravská Ostrava
Anežka Adámková (54) – Moravská Ostrava
František Tesařík (67) – Ostrava-Výškovice
Zdeněk Kapica (87) – Ostrava-Výškovice
Bohuslav Šajdek (83) – Ostrava-Třebovice
Emil Vrubel (76) – Ostrava-Zábřeh
Lydie Lorková (90) – Ostrava-Mariánské Hory
Bohuslav Šajdek (83) – Ostrava-Třebovice
Wilhelm Wagner (85) – Ostrava-Muglinov
Irena Tešnarová (79) – Ostrava-Mariánské Hory

OPAVSKO


Adéla Golová (84) – Dolní Benešov-Zábřeh
Krista Lokočová (68) – Chlebičov
Marie Solnická (91) – Stěbořice
Wilfríd Benna (85) – Opava
Marie Bendová (76) – Opava
Jan Doleží (63) – Opava-Kateřinky
Manfred Göltner (79) – Opava
Milada Hanáková (90) - Opava
Anna Hanáková (77) – Vřesina
Eliška Lačíková (77) – Opava
Hildegarda Nedělová (86) - Třebom
Adolf Stencek (83) – Opava-Vávrovice
Pravoslav Sukač (59) – Hlučín-Bobrovníky
Marie Bartošová (78) – Kozmice

KARVINSKO


Miloslava Fojtíková (92) – Orlová-Lutyně
Václav Macura (54) – Karviná-Ráj
David Hlobil (34) – Karviná-Hranice
Eduard Moj (76) – Horní Žukov
Alžběta Kaczyńská (90) – Karviná-Nové Město
Eliška Fialková (83) – Karviná-Ráj
Emil Czendlik (85) – Karviná-Ráj
Naděžda Mánková (73) - Karviná-Staré Město
Josef Böhm (88) – Stonava
Janina Kolařík (73) – Karviná-Mizerov
Anna Tomiczková (86) – Karviná-Ráj
Erich Bartek (80) - Karviná-Nové Město
Ondrej Frömmel (87) – Karviná-Mizerov
Stanislav Jordán (74) - Karviná-Nové Město
Gerhard Kinast (89) – Karviná-Fryštát
Petr Klapsia (76) – Karviná–Darkov
Anna Takácsová (79) – Orlová-Město
Lukáš Chovanec (38) - Havířov-Prostřední Suchá
Libuše Trčková (85) – Havířov-Město
Ladislav Sáček (62) – Havířov-Podlesí
Bohuslav Nožička (75) – Havířov-Podlesí
Ludmila Domesová (84) - Havířov-Podlesí
Erich Gawlas (80) – Bohumín
Zdeněk Vykydal (74) – Bohumín
Božena Habramová (92) – Bohumín–Záblatí
Eva Dořičáková (67) – Orlová
Valtrauda Badová (82) – Rychvald
Rudolf Gábor (74) – Bohumín
Josef Dworník (78) – Bohumín
Kristina Kopečná (82) – Bohumín
Zdenka Schulhauserová (83) – Karviná-Ráj
Oto Waniek (62) – Český Těšín
Lubomír Halama (59) – Karviná-Hranice
Anna Gabzdylová (73) – Orlová-Lutyně


FRÝDECKO-MÍSTECKO


Marie Bulawová (75) – Písek
Anna Dodeková (70) – Frýdek-Místek

BRUNTÁLSKO


Libor Jelen (66) – Holčovice
Anna Vašátová (73) – Krnov
Karel Zmuda (56) – Krnov
Milan Jemelka (88) - Krnov