OSTRAVA


Anna Čevelová (82) – Ostrava-Dubina
Marie Fešarová (92) – Ostrava-Poruba
Marie Gvuzďová (75) – Ostrava-Muglinov
Zdeňka Nováková (87) – Ostrava-Zábřeh
Anna Čepelová (68) – Ostrava-Zábřeh
Alice Faferková (91) – Moravská Ostrava
Eduard Gáliček (77) – Ostrava-Hrabůvka
Ludmila Doležalová (94) – Ostrava-Poruba
Jaroslav Ptáček (80) – Ostrava-Poruba
Anna Koběrská (90) – Ostrava-Hrabůvka
Mgr. Miroslava Smyčková (79) – Ostrava-Muglinov
Václav Chromič (76) – Slezská Ostrava

OPAVSKO


Erna Janíková (88) – Kravaře
Lukáš Vaněk (32) – Štítina
Arnoštka Jankovská (88) – Dolní Benešov
Irena Šníderová (95) – Opava
Josef Teuer (99) – Opava
Hubert Bia (84) – Malé Hoštice
Tomáš Polouček (68) – Neplachovice
Adéla Raschová (101) – Opava-Komárov
Irena Šníderová (95) – Opava
Hildegard Kramná (84) – Kravaře
Ludmila Doležalová (94) – Ostrava-Poruba
Michael Herudek (75) – Bohuslavice
Jan Janík (68) – Dolní Benešov
Marie Koželková (84) – Dolní Benešov
MUDr. Jan Hofta (88) – Opava
Adolfína Važíková (94) – Markvartovice
Aleš Remeš (69) - Opava-Kateřinky

KARVINSKO


Terezie Kozielová (94) – Karviná-Mizerov
Marie Hladoniková (81) – Karviná-Hranice
Helena Kencká (79) – Závada
Zbyslav Bystroň (71) – Karviná-Hranice
Miroslav Bogocz (92) – Karviná
Květoslava Vašutová (83) – Dětmarovice
Irena Páleníková (81) – Petrovice u Karviné
Emil Sztula (80) – Karviná-Mizerov
Eva Stasiewská (76) – Karviná-Nové Město
Alena Sojková (74) – Karviná-Ráj
Alena Sznapková (66) - Karviná–Mizerov
Peter Orlovský (55) – Karviná–Ráj
Imrich Lenárt (71) - Karviná-Nové Město
Alexej Rojan (80) - Karviná–Ráj
Honorata Heckelová (84) – Karviná–Ráj
Antonín Nowinski (81) - Karviná-Nové Město
Helena Kytlicová (58) - Havířov
Emilie Slotová (82) - Karviná–Hranice
Irena Dadoková (81) – Havířov-Podlesí
Václav Ptošek (57) – Havířov-Šumbark
Jaroslav Staněk (72) – Havířov-Město
Josef Čížek (74) – Bohumín–Skřečoň
Zdenka Mrázková (91) – Bohumín
Pavel Kroščen (55) – Bohumín
Anežka Kalinová (93) – Karviná
Jana Tartainiová (74) – Bohumín
Petr Zajonc (53) – Bohumín
Karel Tichánek (76) – Bohumín
Milan Juchelka (72) – Orlová
Emilie Piechowiczová (84) – Bohumín
Oldřich Kabot (79) – Orlová-Město
Irena Mašková (92) - Dolní Lutyně


FRÝDECKO-MÍSTECKO


Helena Jurczaková (85) – Dolní Domaslavice

BRUNTÁLSKO


Jaroslav Charvát (62) - Lichnov
Růžena Hostašová (68) – Lichnov
Marie Juříčková (60) – Vysoká
Zdeňka Chlebková (83) – Jindřichov