„Bude to úžasný Silvestr,“ má jasno moderátor Honza Dědek. Proč? „Každoročně jsou televizní Silvestry pragocentrické. Točí se v Praze, účinkující jsou z Prahy, v hledišti jsou Pražáci, tak my budeme mít tentokrát ostravský Silvestr. Budeme v Ostravě a budou tam Tři tygři, kteří jsou vlastně čtyři – Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák. Tož jediná 'pražska pyča' jsem tam já,“ slibuje „razovitě“ Honza Dědek a zve na neřízenou, přibližně devadesátiminutovou show, která odstartuje na Silvestra v 21.05 hodin.

Vánoční stromy z Moravskoslezského kraje, prosinec 2021.
Je tady POSLEDNÍ ŠANCE hlasovat pro nejkrásnější vánoční strom v kraji

Už samotné natáčení, které se mělo konat v Gongu, kde bylo během dvou dnů vyprodáno, ale vinou špatné epidemiologické situace se muselo přesunout do Divadla Mír pouze za účasti komparzistů, stálo za to.

Zdroj: Youtube

„Když režisér řekne tleskejte, nemusíte tleskat v tramvaji až domů, stačí dvacet vteřin. Ale byli jste skvělí, fakt tlak jak sviňa,“ ocenil hned v úvodu Štěpán Kozub aplaudující publikum po svém.

Nepublikovatelná nálož!

Tři tygři si postupně povídali s moderátorem Honzou Dědkem v talkshow, kdy diváci smíchy lapali po dechu, zahráli tři vtipné scénky a nakonec, byť vlastně na začátek, natočili pro pořad závěrečnou píseň.

Vánoční trhy 11. prosince 2021 v polském městě Katovice (Katowice) na náměstí Rynek.
OBRAZEM: Vánoce bez adventních trhů? Češi se mačkají na těch nejlepších v Polsku

Zejména talkshow, a obzvlášť v podání Štěpána Kozuba, byla jako neřízená střela na hranici publikovatelnosti. Až si z toho režisér nahlas posteskl. „Štěpáne, já potřebuju něco do televize!“ ozvalo se z reproduktorů. „Ty srabe!“ zařval Kozub ke kamerám.

Zdroj: Youtube

Zatímco Kozub při dialogu, v jeho případě spíše monologu, s Honzou Dědkem sázel hlavně na peprné fóry a příběhy, Albert Čuba vtipně popsal, jak si koupil divadlo, Robin Ferro své příhody s italským otcem a naschvály z konzervatoře se spolužákem Kozubem, „Vava“ Polák zase, kterak se stal čtvrtým tygrem.

Na Černé louce pokračuje stavba kampusu Ostravské university, prosinec 2021 v Ostravě.
Exit vole. Bo vchod... Miliardová stavba Ostravské univerzity roste před očima

A co přesně že bude obsahem samotného silvestrovského elixíru smíchu? Nenechte si ujít ukázku v Deníku přímo na Silvestra. „Nemýlil jsem se, předvedli něco neuvěřitelného. Bude to poněkud nekorektní vystoupení,“ upozorňuje moderátor Honza Dědek.