Šlo v pořadí již o třetí několikadenní hudební akci (po festivalech Beats for Love a Colours of Ostrava) s účastí známých zahraničních a domácích interpretů, odehrávající se v krátké době v industriálním areálu ostravské národní kulturní památky Dolní Vítkovice.

Soldout festival ale není pouze o hudbě. Je také přehlídkou youtuberů, influencerů a celebrit. Mezi hlavní taháky festu letos patří mimo jiné Sergei Barracuda, Ca$hanova bulhar, Hard Rico, Adam Mišík či Ektor.

Jana (vlevo) dorazila na Colours of Ostrava s kamarádkou a vnučkou. Festival si užívá plnými doušky, 20. července 2023, Ostrava.
Colours of Ostrava si užívají i starší generace. V sobotu měli vstup zdarma

Letošní ročník je navíc pořádán ve spolupráci se zápasnickou organizací Clash of the Stars, což je česko-slovenská MMA organizace zaměřující se právě na zápasy influencerů a celebrit. Mezi nejvěhlasnější bojovnice, které v DOV změřily své síly, patřily Ostravanka Hanka Gelnarová či Dominique Alagia.

Na atmosféru z pátečního průběhu festivalu se můžete podívat ve fotogalerii výše. Více o samotném festivalu, jeho historii i programu letošního ročníku se dočtete na stránkách festivalu Soldoutfestival.cz