Areál Skalka Ostrava se nachází v blízkosti města, přitom v srdci přírody.

Areál Skalka Ostrava se nachází v blízkosti města, přitom v srdci přírody. I v zimě nabízí Skalka zábavu pro celou rodinu a díky svým různorodým aktivitám se zařadil mezi vyhledávaná místa v Ostravě a okolí.

SOUTĚŽ DENÍKU

Máme pro vás další soutěž. Tentokrát o 4 skipasy (vouchery) do Skalka Family Parku. Stačí vybrat správnou odpověď na soutěžní otázku a zaslat ji do čtvrtku 14. února 2019 do 12 hodin na e-mailovou adresu: web.msdenik@denik.cz pod heslem SKALKA se svým jménem a telefonním číslem. Soutěžní otázka zní: Kolik stojí vstup do Skalka Family Parku? 
A. Vstup je zdarma
B. 500 Kč

Z došlých odpovědí vylosujeme 2 šťastné výherce, kteří od nás obdrží 2 skipasy do Skalka Family Parku.
Nápovědu najdete na www.skalkaostrava.com.

AKTUÁLNĚ

Valentýn na Skalce

V areálu Skalka můžete oslavit i Valentýna: bruslení pod širým nebem, valentýnské menu a elixír lásky… No řekněte? Není to perfektní kombinace pro strávení svátku zamilovaných?

Alpský únor

Znáte legendární teplý nápoj bombardino? Pochází z Livigna a dostanete ho téměř na každé italské sjezdovce. Vznikl při pokusu vyrobit něco sladkého na zahřátí pro promrzlé lyžaře. Až do konce února můžete ve Skalka Family Parku tento nápoj ochutnat a objednat si i něco nového menu, které je připravované podle tradičních alpských receptů.