Již11. ročník se uskuteční ve dnech 2. až 3. února a opět představí nové trendy v oblasti svatební módy, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího.

Na ploše 3 500 metrů čtverečních se představí více než 60 vystavovatelů. Pod jednou střechou tak zamilované páry budou mít příležitost zařídit vše potřebné pro svůj velký den, případně využít i výstavní slevy, zapojit se do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které věnují partneři veletrhu a vystavovatelé.

Nevěsty si budou moci vyzkoušet svatební účesy, případně společně s i společně se svědky ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů a vybrat restauraci nebo hotel, kde se vše uskuteční.

Pomyslnou „třešničkou na dortu“ jsou již tradiční přehlídky svatebního luxusního prádla, nově doplněné o malované boty a květinové šperky. Součástí veletrhu jsou i expozice vozů jak sportovních a luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.

Termín konání: 2. – 3. 2. 2019
Místo konání: Výstaviště Černá louka v Ostravě, pavilon A
Otevírací doba:
Sobota   10:00 - 18:00
Neděle 10:00 - 15:00
Jednodenní vstupné: 100 Kč  dospělí, 50 Kč  děti, studenti, důchodci