Modernizaci v těchto dnech podstupuje 22 hotelových pokojů, ze kterých vznikne 16 větších a moderních. „Šest jich bude v kategorii Comfort, sedm v kategorii Business a tři v kategorii Executive," uvedla marketingová manažerka hotelu Klára Daňková s tím, že nově budou v nabídce také rodinné pokoje, které vzniknou spojením dvou menších sousedních pokojů.

„Rekonstrukce pokojů probíhá ve druhém a pátém patře hotelu. V tuto chvíli se dokončují hrubé stavební práce, jakými je vybourávání příček a odvoz suti," přiblížila manažerka Daňková průběh prací.

Ceny zůstanou stejné

Rekonstrukce hotelu Imperial v Ostravě.

Dodala také, že zájemci o ubytování v nově zřizovaných pokojích se nemusejí obávat zdražení. Pokoje budou i nadále nabízeny za ceny dané kategorie. „U jednolůžkových pokojů to znamená od 2500 korun v kategorii Comfort po 3700 korun v kategorii Executive, a to včetně bohaté bufetové snídaně, návštěvy fitnesscentra a hotelového relax centra s bazénem a saunou."

K rekonstrukci pokojů Imperial sáhl v období 112. výročí svého založení, aby tím dal najevo, že hodlá nadále klást důraz na kvalitu poskytovaných služeb. „Během nepřetržitého působení na trhu jsme vždy dbali na špičkovou kvalitu našich služeb. Z tohoto důvodu také neustále sledujeme hotelové trendy a pružně reagujeme na požadavky našich hostů," dodala Klára Daňková, proč se hotel k modernizaci části pokojů rozhodl.

Petr Jiříček