Punč bar, s nímž Pizza Coloseum na Masarykově náměstí v Ostravě přišla prvně už v loňském roce, se návštěvníkům otevřel spolu se zahájením Ostravských Vánoc.

Po dobu celého adventu lidem nabízí možnost užít si tento speciální čas u široké nabídky horkých alkoholických i nealkoholických nápojů, posedět v kožešinách ve Vánocemi dýchajícím vyhřívaném prostředí.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu, 25. listopadu 2023, Ostrava.
Hrůza nejen na pódiu? Rozsvícení vánočního stromu v Ostravě zachraňovali andělé

Speciálně pro potřeby Punč baru restaurace objednala obří adventní věnce do oken, lampiony, designové přímotopy, vánoční stromečky, sošku Santy Klause a spoustu dalších ozdob, které obvyklou letní terasu proměnily k nepoznání. Obzvlášť po setmění, kdy vše září.

Kvalitní džusy, koření a Rudolf Jelínek

Základem zůstávají kvalitní nápoje, pro něž je na terase speciální výdejní okénko. „Mezi nápoji samozřejmě hrají prim voňavé vánoční punče a svařáky různých druhů, který si hosté mohou dát právě na terase v Punč baru, kde ho spolehlivě a poctivě míchají zaměstnanci podniku,“ řekl Deníku manažer Pizza Coloseum Lukáš Šimanský.

„Punče si vaříme sami, a to z kvalitních džusů, vody a koření a přimícháváme do nich destiláty z portfolia firmy Rudolf Jelínek,“ popsal Šimanský, co lidé dostanou. Punč je k dostání za 89 korun v alkoholické verzi a za 69 korun v nealko verzi, a to ve třech příchutích - švestkový, medový a štrůdlový.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu, 25. listopadu 2023, Ostrava.
Kolik za punč a jídlo na vánočních trzích v Ostravě? Tady je nabídka a ceny

Tím však servis Punč baru nekončí. Lidé si punč a svařené víno, ale i další horké nápoje, jako je káva, prosecco nebo čaj, mohou vypít u venkovních stolů a křesel v příjemném vyhřívaném posezení terasy na náměstí.

„Původně letní posezení s řadou stolů na terase je nyní vybaveno ovčími houněmi a kožešinami a příjemné teplo tu zajišťují plynové přímotopy a teplomety. Některé z hostů jistě zahřeje i pohled na vánoční výzdobu terasy a výhled na náměstí,“ poukázal Lukáš Šimanský na efektní kulisy, které dorazily v pátek.

Stůl, nebo celý salonek pro oslavu

„Chtěli jsme hlavně nabídnout příjemné vánoční místo hostům, kteří si chtějí ke svařáku při adventním programu trhů sednout a zažít trochu klidnější a pohodovou vánoční atmosféru,“ vysvětlil manažer podniku, který v baru sám vypomáhá pro rychlejší odbavení hostů.

Belmondo Club Olomouc, 25. listopadu 2023
Noc v Belmondu: Za kolik kýbl vodky? V olomouckém klubu pařila i fotbalová repre

Punč bar je otevřený denně od 15 do 20 hodin, o víkendu bude otevřen až do chvíle, dokud se náměstí nevyprázdní. Další možnosti nabízí Pizza Coloseum uvnitř. „Pokud ještě lidé neví, kde uspořádají vánoční večírek, setkání s rodinou a přáteli, rádi se o ně postaráme, aby u nás zažili pocit výjimečného vánočního času. Zarezervovat si mohou stůl nebo klidně celý soukromý salonek,“ dodal Lukáš Šimanský.