"Policisté z obvodního oddělení Ostrava-Zábřeh prověřují okolnosti přečinů výtržnictví a poškození cizí věci. Dosud neznámý muž koncem srpna 2021 po 18 hodině dosud z nezjištěného důvodu skočil na kapotu přímo projíždějícímu vozidlu Škoda Octavia. Po následném střetu se z místa zvedl a odešel neznámo kam. Škoda na vozidle byla způsobena v řádově několika desítek tisíc korun," popsala mluvčí policie Eva Michalíková.

Podle popisu se jedná se o muže zdánlivého věku 30 až 40 let, vyšší postavy, který má hnědé krátké vlasy a na tváři plnovous. Oblečen byl v době spáchání skutku do modrého polo trika s límečkem, černých kalhot a na nohou měl pantofle, tzv. žabky.

"Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či případných svědků. Jakákoliv informace by tak pomohla přispět k objasnění uvedeného skutku," uvedla dále policejní mluvčí.

Pokud byste mohli k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, obraťte se na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.