Trhy však zdaleka nekončí a také v nadcházejících dnech budou mít co nabídnout. Kromě možnosti nakoupit poslední vánoční dárky v některém ze stánků, kterých je tam letos bezmála padesát, je připraven další zajímavý program.

Už v pátek od 16 hodin si můžete zajít na Masarykovo náměstí na pohádku o Mrazíkovi nebo od 19 hodin na koncert Ondřeje Rumla.

V neděli tam vystoupí také kejklíř a cimbálovka. Sobota na Jiráskově náměstí bude zase zaměřena na děti.

V neděli od 16 hodin pak na Kuřím rynku vystoupí Nikol Samková se svým výrazným hlasem, který mohli lidé poznat už na středečním zpívání koled.

Stromeček v zoo
Nemáte program na tuto sobotu a chcete se naladit na vánoční notu? Tak vyrazte zítra do ostravské zoo na předvánoční akci. Můžete si zazpívat koledy u živého betléma, nazdobit perníček, vyrobit vánoční ozdoby pro sebe nebo jedlé ozdoby pro přezimující ptáky. Program začíná už v 10 hodin zpíváním u živého betléma s Hitrádiem Orion. Betlém najdou návštěvníci v blízkosti expozice Na statku. Děti se mohou těšit na živá zvířata i na malou nadílku. Poté bude program pokračovat ve výukovém centru, kde se mezi 11. a 13. hodinou uskuteční vánoční aktivity s vůní medu.

Více tipů najdete na www.denik.cz/tipy/.