Výstava je určená absolventům základních a středních škol, především žákům devátých tříd, kteří stojí před rozhodnutím o svém budoucím profesním uplatnění.

Návštěvníci najdou nejžádanější obory na trhu práce, kterými jsou hlavně technické obory, prezentovat se budou také specializované školy z celé republiky. Svůj stánek bude mít Úřad práce ČR krajská pobočka v Ostravě. Výstavu zpestří ukázky výsledků prací studentů, semináře, poradny a jiné zajímavosti jak pro studenty, tak pro pedagogy. V rámci doprovodného programu vystoupí na pódiu studenti s praktickými ukázkami sebeobrany, barmanského umění, líčení, úpravy účesů a módní přehlídky.

Přednášky nabídnou informace o výměnných pobytech nebo studiu v zahraničí. Souběžně bude probíhat výstava PRO JOB, kde se budou prezentovat firmy a společnosti nabízející práci v tuzemsku i v zahraničí, pracovní a personální agentury, vzdělávací a rekvalifikační agentury. V pátek se akce konají od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 14 hodin. Vstup je zdarma.