Snížit počet negativních zpráv a naopak šířit více těch pozitivních. Takový je cíl projektu Dobré zprávy společnosti D-Sport.

Každý měsíc je vybrán jeden člověk, který ze světa dělá nezištně lepší místo - ten je pak odměněn párem bot dle vlastního výběru.

DUBNOVÝ DOBRÁK

V dubnu boty zdarma získala paní Lucie Hrušková, která je zakladatelkou spolku Motorkáři dětem. Tento spolek vydává každý rok kalendář a pořádá sbírky, které mají za cíl pomoci vážně nemocným dětem.

Spolek Motorkáři dětem vznikl před čtyřmi lety a za tuto dobu předali dětem více než půl miliónu korun!

Zdroj: Youtube

ZAPOJTE SE I VY

Znáte ve svém okolí někoho, kdo dělá ze světa nezištně lepší místo? Pokud ano, pak se určitě zapojte do projektu Dobré zprávy.  

"Chceme s pomocí veřejnosti dokázat, že svět není až tak špatné místo, že se na něm dějí i dobré věci. Že kolem nás žijí lidé, kteří pracují na jeho zlepšení. Ukázat je, odměnit a motivovat tím ostatní, aby dobré věci dělali taky," říká "duchovní otec" projektu Adam Novák, pracovník společnosti D-Sport.

Pokud tedy znáte někoho ve svém okolí, kdo koná dobro a mohl by inspirovat i ostatní, napište o něm na adam@d-sport.cz.

Organizátoři z došlých tipů každý měsíc vyberou jednoho člověka, kterého představí ostatním a obdarují ho jedním párem jakýchkoliv bot zdarma.

"Vždy, když najdeme tu správnou osobu, tak s ní také natočíme krátký rozhovor. Na konci roku tak tady bude 12 úžasných lidí, kteří určitě budou stát za představení," popisuje dále Adam Novák.
 
Více o projektu zde: https://www.d-sport.cz/dobre-zpravy