Aby mohla odvolit, musela si z komise odskočit do volební místnosti číslo 125 na základní škole Srbská ve Výškovicích. „Je to zvláštní pocit jít do schránky vložit svůj hlas. K tomu jsme v mé základní škole, takže se mi vybavila řada vzpomínek. Jsem trochu nervózní, ale o nic přeci nejde. Doufám, že jsem se rozhodla správně. Musím říct, že jsem předvolební diskuze v televizi nesledovala, spíše jsem tak brouzdala po internetu a zjišťovala pro a proti," řekla včera Deníku Karolína Štetiarová.

Volby 2013 v Ostravě. Na snímku prvovolička Karolina ŠtetiarováNa výsledku se domlouvala se svým dědečkem. Ten se na předvolební debaty díval a společně se pak radili, zda si Piráti jejich hlas zaslouží. „Shodli jsme se na tom, že se nám jejich program i názory líbí. Lídr Ivan Bartoš stranu k tomu dobře prezentuje. Vím, že je bude volit i řada mých kamarádů," prozradila studentka gymnázia Františka Hajdy v Hrabůvce.

Zasedání v komisi si zařídila sama právě přes Českou pirátskou stranu. „Vyplnila jsem jen nějaký dotazník na internetu a pak mi přišla pozvánka na setkání komise. Tam jsem se podívala na instruktážní video a dostala jsem volební kartičku. První den v komisi byl docela zajímavý. Přišlo poměrně hodně voličů, to asi nikdo nečekal. Snad to všechno dobře dopadne," řekla na závěr Karolína Štetiarová.