Podobně jako naše kolegyně z obchodního oddělení Martina Feilhauerová, která v úterý ráno vyrazila do parku U Cementárny vyvenčit svého psa a narazila na skupinu trénujících závodníků.

"Byli rychlí, ale nakonec ochotně i zapózovali," okomentovala se smíchem svůj fotoúlovek, se kterým sklidila úspěch i na sociálních sítích.

I letošní program jubilejního 60. ročníku Zlaté tretry tradičně láká na atletické hvězdy. Po éře Usaina Bolta a loňské účasti dvojnásobného mistra světa na 400 metrů překážek Karstena Warholma tentokrát vévodí startovním listinám světový rekordman ve skoku o tyči a loňský nejlepší atlet světa Armand Duplantis - VÍCE ZDE.

Díky výjimce ministerstva zdravotnictví může do hlediště 1500 diváků. Několik stovek vstupenek věnovali pořadatelé zdravotníkům. Zhruba tisícovka šla do volného prodeje s tím, že jsou povinné testy na koronavirus, případně potvrzení o očkování nebo prodělání covidu-19 v posledních 90 dnech. Dnes odpoledne ještě byly vstupenky na pokladnách Městského stadionu k dostání. Hlavní program začne v 17:00 - VÍCE ZDE.

Stali jste se také svědky nezvyklé události? A podařilo se vám ji zachytit.
Máte doma zajímavé, kuriozní snímky z historie regionu? Podělte se o ně s našimi čtenáři.
Pošlete nám je na e-mail webeditori.SM@vlmedia.cz, nebo přes formulář zde, a my jej rádi zveřejníme na našich webových stránkách i na stránkách tištěného Deníku.